© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone

Jeżeli interesujesz się sprzedażą, kupnem lub wynajęciem nieruchomości w mieście Częstochowa, to na pewno musisz nawiązać współpracę z naszą firmą, dla której nieruchomości Częstochowa nie mają żadnych tajemnic. Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji dotyczących nie tylko mieszkań i domów, ale również hal i innych obiektów na szerokim rynku nieruchomości.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych doradców z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją pracę traktują nie tylko jako sposób na zarabianie pieniędzy, ale przede wszystkim jako pasję. Czerpiemy satysfakcję z kontaktu z klientami i możliwości pomocy w spełnianiu ich potrzeb, a czasami nawet marzeń związanych z wszelkiego rodzaju nieruchomościami. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w bardzo indywidualny sposób. Nie ma u nas miejsca na rutynę, a naszą cechą wyróżniającą spośród innych jest również profesjonalizm usług.

W naszym zespole pracują zarówno osoby z wykształceniem w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jak też ci z wykształceniem prawniczym. To wszystko sprawia, że nasze usługi są zawsze świadczone na najwyższym poziomie i przede wszystkim zgodnie ze standardami obowiązującymi w tym zawodzie oraz oczywiście z przepisami prawa.

Biuro nieruchomości Częstochowa z licencją i ubezpieczeniem

Potwierdza to posiadanie Licencji Państwowej numer 8793 oraz polisy ubezpieczeniowej OC pośrednika w obrocie nieruchomościami. Jesteśmy także członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Posiadamy liczną bazę nieruchomości w miejscowości Częstochowa. Nasze ogłoszenia znajdują się nie tylko na macierzystej stronie internetowej: www.madox.nieruchomości.pl, ale również we wszystkich najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych w sieci. Doskonale wiemy, że dziś takich informacji szuka się głównie w internecie.

Aby nasze transakcje były zawsze zgodnie z prawem, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi Kancelariami Notarialnymi. Przygotowujemy wszystkie dokumenty, w których nie ma żadnych niejasności. Umowa z nami jest przejrzysta i zrozumiała dla każdego. Klienci są od razu informowani o wszystkich kosztach związanych z naszą pomocą.

Oferujemy również pośrednictwo w uzyskaniu innych usług związanych z nieruchomościami. Możemy polecić solidne firmy zajmujące się pracami budowlanymi i remontowymi lub projektowaniem wnętrz. Gdy potrzebny jest kredyt, pomagamy przygotować niezbędną dokumentację i wybrać najlepszą ofertę. Za to wszystko nie pobieramy od Klienta żadnych dodatkowych opłat. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o ofercie naszego biura pośrednictwa w nieruchomościach - zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie wasze pytania.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now